Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Gibi Duran İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışını hazırladık. Modele ilk baktığınızda mekik oyası gibi duruyor. Ama iğne oyalarıyla yapılmış zarif bir örnek. Bu modeli görür görmez hemen yazmalarınıza uygulamak isteyeceksiniz. O kadar güzel ki. Her renkle yapılabilir. İğne oyası düğüm tekniği, iğne oyası sık iğne ile yapılmış güzel bir model. Bunun yanında iğne oyası pırpır tekniği uyguluyoruz. İğne oyası teknikleri nelerdir öğrendikten sonra bu şekilde modeli incelerken hangi tekniklerin kullanıldığını hemen anlayacak ve keyifle oyalarınızı yapmaya başlayacaksınız. Tüm teknikleri öğrendikten sonra iğne oyası havlu kenarı modellerini, iğne oyası yazma modellerini yapmak çok daha kolay olacak. Şimdi mekik oyası gibi duran iğne oyasının yapılışını öğrenme vakti.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Çok zarif bir model daha. Yeşil yazmalara, kırmızı yazmalara, siyah yazmalara keyifle uygulayabilirsiniz. Desenli yazmalara da yapılabilecek muhteşem bir model. Oyayı yaparken ipek ipler veya naylon ipler kullanabilirsiniz. Eğer iğne oyasını yeni yapmaya başladıysanız naylon ipleri kullanmak daha doğru olacaktır.

Mekik Oyası Gibi Duran İğne Oyası 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçip tüm detaylarıyla mekik oyası gibi duran iğne oyasının yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler