Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yelpaze Oya Modelleri

İğne oyası modellerinden harika bir örnek daha. İğne oyası örneklerinden yelpaze modeli yapılışı. Son günlerin popüler iğne oyası modelleri arasında yerini alacak bir örnek. İğne oyalarından harika bir örnek. Ve yine yapılışı videolu bir model. Yazmalarınızda harika duracak bir model. İğne oyası büyük yelpaze modeli yapılışı paylaşmıştık daha önce. O modeli de yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası namaz örtülerinde iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Büyük örnekleri seviyorsanız yazmalarda ve ağır örnekleri bu modeli kullanabilirsiniz. Çok güzel ve zarif bir model. Yelpaze oya modellerinden güzel iğne oyasının tarifine geçelim. Ve videolu yapılışını izleyelim.

Yeni İğne Oyası Modelleri ve Yapılışı

İğne oyası modellerinden yelpazeli çok güzel bir model ile anlatımlara devam ediyoruz. Modeli tek renk yazmalarda da kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Yelpaze oya modellerini 5 yaprağa – 6 yaprağa tamamlayarak büyük çiçekler yapabilirsiniz. Tam çiçek olarak yine namaz örtülerinde veya iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz.

Yelpaze Oya Modelleri

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Harika değil mi. Çiçeklerin üzerinde bulunan küçük yaprakları yapmayabilirsiniz. Modelde kullanılan alt zemin örneğini dilerseniz değiştirebilirsiniz. Beğendiğiniz su örneklerini yapabilirsiniz. Yelpaze oya modelleri çok beğeneceğiniz bir model. İğne oyası yapıp sipariş alıyorsanız bu model siparişlerinizi artıracak. Hadi şimdi yapılışını izleyelim. Ve yazmalarımızda kullanmaya başlayalım.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler