Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Tülbent Kenarı

İğne oyası modellerinden düz yazmalara veya desenli yazmalara yapacağımız çok hoş bir modelin anlatımını hazırladık. İğne oyası tülbent kenarı tıpkı papatyayı andırıyor. Yeşil yazmaya iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. Sarı ve beyaz renkleri kullanarak papatyaya çevirebilirsiniz. Siyah yazmaya iğne oyası modelleri olarak yaptığınızda çiçekleri her renk yapabilirsiniz. Siyah kırmızı ile gelincikler, sarı maviler ile kır çiçeklerine çevirebilirsiniz. En güzel iğne oyası modellerini videolu yapılışlarıyla hazırlıyoruz. İlk defa iğne oyası yapacaksak veya yeni iğne oyaları örnekleri arıyorsanız videoları izleyerek oyaları kolayca yapabiliriz. Düz sıralı iğne oyası yapılışı, ağır iğne oyası modelleri, kolay iğne oyası modellerini inceleyerek yazmalarınız için havlularınız için en güzel modelleri yapabilirsiniz. Tek renk yazmaya iğne oyası son zamanlarda çok yapılan oyalardan. Sevdiğimiz renklerde tek renk yazmaları alıyoruz. Daha sonra üzerine tığ oyası, mekik oyası veya iğne oyasının en güzel örneklerini yapmaya başlıyoruz. Az sonra paylaşacağımız model yeşil yazmaya uyarlanmış. Renk değişiklikleri yaparak her renk yazmaya, desenli yazmalara uyarlayabilirsiniz.

Düz Renk Tülbent İğne Oyası Yapılışı

Yeşil yazmaya papatya görünümü verilerek yapılmış yeni bir model. Yarım papatya, yarım çiçek yapılarak tasarlanmış bir oya. Yine beyaz sarı renlerle yapacağımız gibi her renkle de yapacağımız oyalarda örneği kullanabiliriz.

İğne Oyası Tülbent Kenarı

Daha önce farklı desenlerle yapılmış papatya oyaları da paylaşmıştık. Yine onları da inceleyebilirsiniz. Yazmalarınıza, havlularınıza, namaz örtülerinize beğendiğiniz oyaları yapabilirsiniz. Şimdi iğne oyası tülbent kenarı nasıl yapılıyor öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler