Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk Yazmaya İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örnek daha. Tek renk yazmaya iğne oyası. Aslında tek renk yazmalarda kullanılacağı gibi desenli yazmalarda da uygulanabilir. Çok hoş çok zarif duruyor. Modeli gördüğünüzde yapmak isteyeceksiniz. Tek renk yazma iğne oyası modelleri son zamanlarda çok tercih ediliyor. Özellikle çiçekli, desenli kıyafetler giydiğimizde üzerinde tek renk sade yazmalar çok hoş duruyor. Modeli her renk tek renk yazmanıza yapabilirsiniz. Kırmızı düz yazmaya iğne oyası modelleri, siyah düz yazmaya iğne oyası modelleri, düz yeşil yazmaya iğne oyası modelleri, sarılara – morlara- grilere… Aklınıza gelen her renge yapabilirsiniz.

Tülbent örneği iğne oyası düz sıralı iğne oyası modellerinden. Yine bu örneği de renkli hale getirebilirsiniz. Alt kısım bir renk üst kısım farklı renk yapılarak iki renkli iğne oyası modelleri olarak yapılabilir. Hatta kök kısmı yani en altta yaptığımız zürafa yeşil renk yapılarak 3 renk olarak da yapılabilir. Tek renk iğne oyası yazma örneği böylece renk bakımından zenginleştirilmiş olacaktır. Mesela fiyonklu iğne oyası yapımını tek renk yazmalarınızda yapabilirsiniz. Çok hoş duracaktır.

Tek Renk Yazmaya Kolay İğne Oyası Modeli Yapılışı

Tek renk yazmalara, desenli yazmalara, küçük mutfak havlularına veya iğne oyası bebek yüz örtüsüne yapabileceğiniz çok zarif bir örnek. Tek renk veya çok renkli olarak çalışılabilir. Kahve tonlarında bir yazmaya yine aynı renkle yapılmış oyanın nasıl durduğunu göreceğiz. Tek renk yazmalarda aynı renkle yapabilirsiniz. Bazen zıt renklerde kullanabilirsiniz. Eğer nasıl duracağını merak ediyorsanız yazmanın kenarında küçük denemeler yapabilirsiniz. Beğenmezseniz ilerlemez yeni bir renge geçebilirsiniz.

Tek Renk Yazmaya İğne Oyası

Son olarak ise tek renk yazmaya iğne oyası örneğinin nasıl yapıldığını videodan öğrenelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler