Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yapılışı Videoları

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak zarif bir örnek anlatımı hazırladık. İğne oyası yapılışı videoları sade yazmalarda, desenli yazmalarda uygulandığında çok zarif duracak bir model. İğne oyası dağlarla birlikte dilerseniz iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Çiçek motifinde kullanılan yaprağın tek kanadını daha önce yine tek motif olarak paylaşmıştık. Tek olarak yapılan modeli ben iğne oyası mutfak havlusuna uygulamıştım. Çok güzel oldu. Sizde yazmaya, büyük havluya ve mutfak havlusuna bu şekilde oyayı uygulayarak takım yapabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde uyarlamalar yaparak havlularda, namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Mesela 3D iğne oyası karanfil yapımı yazmalarda, tespih süslemelerinde, takı yapımında kullanabiliriz. Anlatımlı iğne oyası modellerinden yine birçok yerde kullanacağımız iğne oyası yapılışı videolarını izleyelim.

Yemeniye İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden siyah yazmaya uyarlanmış bir model. Yine desenli veya kırmızı, yeşil, mor gibi sade renk yazmalara da uygulayabileceğiniz modellerden. Model gözünüzü korkutmasın. Kolay iğne oyası modellerinden. Eğer iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız bu modeli yazmalarınıza, havlularınıza uygulayabilirsiniz. Arada çim, testere dişi, zürafa gibi teknikleri de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yapılışı Videoları

Çok güzel duruyor değil mi. Yapılışı da kolay modellerden. Sarı ve mavi bir arada kullanılmış. Ortadaki çiçeği krem rengi de düşünebilirsiniz. Çok hoş durur. Dilerseniz iğne oyası yapılışı videolarından zarif modelin anlatımına geçelim. İyi seyirler.

İğne Oyası Yapılışı Videoları 1

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler