Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Son Çıkan İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örnek daha. Adım adım iğne oyası yapılışını öğrenecek daha sonra yazmalarımızın kenarlarına modeli uygulayacağız. Sade renk yazma iğne oyaları, desenli yazmalara uygulayacağımız şahane iğne oyalarından. Zarif iğne oyaları olsun kolay iğne oyaları olsun hem de duruşu çok şık olsun diyorsanız son çıkan iğne oyası yazma örneğini mutlaka incelemelisiniz. İğne oyası modellerini yazmalara ve havlulara uyguluyoruz. Arada iğne oyası namaz örtüsü modelleri, iğne oyası tespih modelleri veya iğne oyası pike modelleri yapıyoruz. Ayrıcı iğne oyası file işi modelleri ise yaptığımız diğer oyalardan. En çok yazma oyası yapıyoruz. O yüzden güzel bir oyanın yapılışını daha hazırladık. Yeni güzel modelin yapılışına geçmeden önce daha önce yapılışından bahsettiğimiz birkaç modele değinelim.

Son Çıkan İğne Oyası Yazma Örneği 1

Yazmalara çok yakışan iğne oyası modeli sepetli bir model. Yapılışı keyifli modellerden. Yazmalarınıza uygun renklerle oyayı yapabilirsiniz. Göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası ise bahsedeceğimiz bir diğer model olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Gelelim şimdi yeni iğne oyalarından son çıkan iğne oyası yazma örneğini öğrenmeye.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Rengiyle modeliyle çok güzel çiçekli iğne oyalarından bir tarif daha. Çok beğeneceğiniz hemen her rengini yapmak isteyeceğiniz oyalardan. Bence çiçekleri birbirine bağladığımızda daha güzel olacaktır. Ütülemesi de kolay olacak çiçeklerimiz birbirine bağlı kalacak.

Son Çıkan İğne Oyası Yazma Örneği

Son Çıkan İğne Oyası Yazma Örneği 2

Oya çok güzel görünüyor. Kırmızı, yeşil ve sarı renklerle yapılmış. Bu renkler siyah, beyaz ve kırmızı yazmaya çok yakışacak. Farklı renkte yazmalara da uygun renklerle oyayı yapabilirsiniz. Son olarak videoya geçelim ve son çıkan iğne oyası yazma örneğini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler