Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çilek İğne Oyası Modeli

İğne oyası modellerinden yazmalarımızı süsleyecek harika bir model daha. Görsel olarak gerçeği aratmayacak güzellikte. Çilek iğne oyası modeli yazmalarımıza çok yakışacak. Modeldeki çilek desenini iğne oyası havlu kenarlarında da kullanabiliriz. Mutfak havlu kenarlarında da. Eminim çok yakışacaktır. Çilek desenleri çeşitli meyve desenleri iğne oyalarında çok kullanılıyor. İğne oyalarımıza veya diğer örgü modellerimize doğadan ilham alarak desenler oluşturuyoruz. Güzel ve yeni iğne oyaları ve diğer hobi ürünleri bu şekilde ortaya çıkıyor. Tüm tasarımlar biraz hayal gücü biraz etraftan esinlenme biraz doğadan ilham alma olarak şekilleniyor. Çilek modeli badem şeklini de andırıyor. Badem olarak tasarlanmış oyaları çilek renginde de yapabilirsiniz. İğne oyası pırpırlı badem modeli yapımı çilek desenleri olarak da kullanılacak tariflerden. Videolu iğne oyası çilek modeli yapılışı için anlatıma geçiyoruz.

Çilek İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası öğreniyorum, öğrenmek istiyorum diyorsanız en güzel videolarla yeni modellerin, kolay modellerin yapılışıyla başlayabiliriz. İğne oyası teknikleri ile başlayıp daha sonra örnekli modellere geçebiliriz. Bademli iğne oyası modelleri, çilek iğne oyası modelleri biraz daha küçük yapılarak yazmalara uygulanabilir. Çilek motiflerini iğne oyası küpe modellerinde de kullanabilirsiniz.

Çilek İğne Oyası Modeli 3

Çilek İğne Oyası Modeli

Çilek İğne Oyası Modeli 2

Çilek İğne Oyası Modeli 1

Oyamızı çeşitli yapraklarla, pırpırlarla kullanabiliriz. İğne oyası dağlarla birlikte kullanabiliriz. Küçük sayılarla yaparak ikili çilek iğne oyası modeli yapabiliriz. Şimdi çilek iğne oyası modeli nasıl yapılıyor izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler