Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yarım Menekşe Yapılışı

İğne oyası yazma modellerinde kullanacağınız çiçekli çok zarif bir örnek. İğne oyası yarım menekşe yapılışını yazma modellerinde ve iğne oyası havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Yanına 3 yaprak daha ekleyerek tam menekşeye çevirebilirsiniz. İğne oyası menekşe yapımının farklı çeşitlerinden bahsetmiştik. İğne oyası menekşe yapımı anlatımlı modelde 3 yapraklı bir menekşe yapıyoruz. Motif olarak. Bu motifi havlu kenarlarında, namaz örtülerinde, fularlarda, çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. İğne oyası hercai menekşe nasıl yapılır resimli anlatımlı olarak paylaşmıştık. Adım adım tarifi resimlerde mevcut. Fotoğrafları takip ederek kolayca yapabilirsiniz. İğne havlu kenarı da menekşeyi andıran bir model. Çok güzel. Havlularda çok zarif duracak bir model. Sizde beğendiğiniz oya çeşitlerinin üzerinde değişiklikler yaparak yepyeni oyalar tasarlayabilirsiniz.

İğne Oyası Menekşe Modelleri

3 yapraklı iğne oyası örneklerinden iğne oyası çiçek yapımı kolay bir model. Zürafalardan oluşan bir tarif. İğne oyası yarım menekşe yapılışı tarifi videolu bir anlatım. Videodan takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Zürafaları eşit yaptığınızda oya çok güzel olacaktır. Zürafalar önemli.

İğne Oyası Yarım Menekşe Yapılışı

Oya çok güzel duruyor. Dilediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Sadece menekşe olarak değil, yada menekşe renklerinde değil. Birçok renkle yapabileceğiniz zarif bir oya. İğne oyası dağ yapımının tepesine çiçek konduruyoruz. Aralara da küçük çıtır çıtır iğne oyası. Birbirini tamamlıyor. İğne oyası yarım menekşe yapılışını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. Sizler için yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler