Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Hercai Menekşe Nasıl Yapılır?

Resimli olarak sizlere iğne oyası menekşe yapımını göstereceğiz. Daha önce sizlere iğne oyası modellerini hep videolu olarak veriyorduk. Bu çalışmamazı sizlere resimli olarak vereceğiz. İğne oyası bilmeyenler , yeni öğrenenler deneyerek yapabilirler. İyi bilenler hemen yapacaklardır. Bu güzel modeli iğne oyası havlu kenarı modellerinde, iğne oyası namaz başörtü modellerinde ve birçok modelde kenar oyası olarak yapabilirsiniz. İğne oyası pike takımı olarak yapabilirsiniz. İğne oyası menekşe örneği yapımıiğne oyası tespih ucunda da kullanabilirsiniz. Kolye modellerinde kullanabilirsiniz. Çok güzel ve her modele yakışıyor.

Hercai İğne Oyası Örneği Yapılışı

Sizlere menekşe yapılışını resimli olarak yapraktan başlayıp tüm kısımlarının nasıl yapıldığını gösterdik. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlar başta zorluk çekebilir ama zamanla elleri hızlanacak ve daha güzel iğne oyası örnekleri yapacaklar.

İğne oyası bilen arkadaşlar dilerlerse yaptıkları modellerin yapılışlarını bizimle paylaşabilirler. İster videolu olarak ister resimli anlatımlarla. Bunun için sadece siteye üye olmanız yeterli. Birçok takipçimize ulaşarak onlarında öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz yaptığınız modellerin satışını da sayfamızda gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kişiye ulaşarak ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Şimdi sizlere iğne oyası çiçek örneklerinden güzel bir model olan menekşe yapımını resimli olarak anlatacağız. Bol hobili , huzurlu günler dileriz.

Çok güzel ve zarif bir model öyle değil mi. Sizlere yapılışını aşama aşama resimli olarak gösterdik. Sizlerde yaptığınız modelleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

İğne Oyası Hercai Menekşe Nasıl Yapılır?

İğne Oyası Hercai Menekşe Nasıl Yapılır? 27

Kaynak : http://tinashandicraft.blogspot.com.tr/2015/12/cross-stitch-embroidery.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler