Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Mevlüt Örtüsü Yapımı

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek anlatımı hazırladık. İğne oyası mevlüt örtüsü yapımı. Dilerseniz iğne oyası havlu kenarlarında, iğne oyası pike takımı modellerinde de kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası örneklerinden. Kaçmayacak tariflerden. Ağır iğne oyası modellerinden namaz örtüsüne uygulayacak modeller arıyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Çeyiz kıskandıran iğne oyalarından. Videoda ise adım adım nasıl yapıldığını öğreneceğiz. İğne oyası namaz örtüsü kenarında ortada çiçek motifi kullanılıyor. Kenarlarda ise yapraklar var. Ve yaprakları incilerle süslüyoruz. İğne oyası bacak yapıp namaz örtüsüne dikiyoruz. Aynı şekilde havlulara veya pikelere de dikebiliriz. İğne oyası namaz başörtüsü için genelde krep kumaşlar, şifon kumaşlar kullanılıyor. İnce kumaşlar iğne oyası ile birleştiğinde daha zarif görünüyor. İğne oyası namaz örtüsü için sizde beğendiğiniz kumaşları kullanabilirsiniz. Hatta tül üzerine tel kırma modelleri işleyip şifonların üzerine dikebilirsiniz. Tabi o zaman iğne oyaları olarak daha hafif modeller seçmek gerekir. Bu örneği uygularsak çok ağır olacaktır. Tabi bu benim fikrim. Sizler kendi beğenilerinize göre yapabilirsiniz.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapımı

Tablo gibi bir oyadan bahsedeceğiz. Sırada muhteşem bir oya var. İğne oyası mevlüt örtüsü yapımı. Çiçek motifli, incilerle süslenmiş muhteşem bir örnek. Türkçe videolu anlatımla oyanın nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Sonra kolayca oyayı kızlarımızı, oğullarımızın çeyizine yapabiliriz. Satış için yapabiliriz.

İğne Oyası Mevlüt Örtüsü Yapımı

İğne Oyası Mevlüt Örtüsü Yapımı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Avuç içi kadar büyük gösterişli bir örnek. Hazırsanız tüm ayrıntılarıyla iğne oyası mevlüt örtüsü yapımını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler