Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Lila Yazmaya İğne Oyası

İğne oyası modellerinden çok şık yeni zarif iğne oyaları yapılışı hazırladık. Düz lila yazmaya iğne oyası sadece lila yazmalara, düz yazmalara değil her renk yazmaya yakışacak iğne oyalarından. Kır çiçeklerini andıran çıtı pıtı iğne oyalarını dilediğiniz renk düzeniyle yapabiliriz. Doğadan ilham alarak çiçeklerimizin renklerini belirleyebiliriz. Desenli yazmalara ise renk seçimi daha kolay. Yazma içinde bulunan renklerle oyalarımızı hemen yapabiliriz. Son zamanlarda tek renk yazmalar çok tercih ediliyor. Biraz daha önce yaptığımız sade yazmalara iğne oyasından bahsedelim. Sonra yeni modelin yapılışını öğrenmeye geçeriz.

Bu paragrafta tek renk yazma oyalarından bahsedeceğiz. Bu modelleri desenli yazmalara, küçük mutfak havlularına, bebek yüz örtüsü iğne oyalarına da uyarlayabiliriz. Lila rengi yazmaya iğne oyası yapraklı kolay ve şık duran oyalardan. Mor yazmaya iğne oyası pırpırlı iğne oyalarından. Mor çiçekli iğne oyası yapılışı son bahsedeceğimiz içerik olacak. Daha fazlasına önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Yeni modellerin yapılışına bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Lila Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İki dağ arasında açan mini kır çiçekleri, dağ çiçekleri gibi çok zarif bir model. İğne oyası dağlı modellerden. Yazmalara çok yakışacak. Her renkle yapılacak herkesin çok seveceği iğne oyalarından.

Düz Lila Yazmaya İğne Oyası

Düz Lila Yazmaya İğne Oyası 1

Düz lila yazmaya iğne oyası tamamlandığında yukarıdaki gibi görünecek. Çok şık ve çok zarif. Çok beğendiniz değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler