Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli İğne Oyası Yapımı

İğne oyası modellerinden ağır bir örnek. Çiçekli iğne oyası yapımı şahane bir model. İğne oyası havlu modelleri, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası örneğini çiçekler çok güzel çok zarif duruyor. El yapımı broş modellerinde, iğne oyası broş modellerinde de kullanılabilir. İğne oyası modellerinde çiçeği farklı iğne oyası teknikleri ile de yapabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Çiçekli modellerden bahsedelim biraz. Daha sonra yeni modelimize geçeriz. Çiçekli iğne oyalarından karanfil çiçekleri de çok güzel duruyor. İğne oyası karanfil çiçeği yapılışı yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İğne oyası yapılışı anlatımlı model değişik bir çiçekten oluşuyor. Baharda yollarda, kırlarda çiçekler görürüz. Dikenli mor bir çiçek. Onu andırıyor sanki. Çok güzel olmuş. Çiçekli iğne oyası modelleri yapılışında daha çok modelimiz var. Önceki yazılardan hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model çiçekli iğne oyası yapımına geçelim.

Büyük Çiçekli İğne Oyası Modelleri

Çiçekli iğne oyası yapımı harika bir örnek. Çiçek namaz örtülerinde, havlularda çok güzel olur. Vidoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Ayşe’nin iğne oyası modellerinden yeni bir örnek daha. Tomurcuğu, kenarında yaprakları ile şahane olmuş. Çiçek iğne oyası örnekleri zarif bir model ve farklı örneklerle de kullanabilirsiniz. Dağlar yapıp arasına çiçek koyarak çiçekli iğne oyası havlu kenarı yapabilirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Yapımı 1

Çiçekli İğne Oyası Yapımı

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Bayıldım. Ayşe Hanımın ellerine sağlık. Şimdi çiçekli iğne oyasının yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler