Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modelleri Kolay

İğne oyası modellerinden yazmalarda kullanacağınız güzel bir örnek tarifi hazırladık. İğne oyası yazma modelleri kolay bir örnek. İğne oyası mutfak havlularında kullanabilirsiniz. İğne oyası modellerinde tek renk yazmalarda da kullanılacak bir örnek. İğne oyası sinek kanadı yapımı ve pırpırlarla yapılmış zarif bir örnek. İğne oyası teknikleri nelerdir basit temel tekniklerden videolu olarak daha önce bahsetmiştik. Videolu iğne oyası zürafa tekniği ilk temel teknik. İğne oyası yapılışı anlatımlı kolay bir model. İğne oyası yapmaya yeni başlayan arkadaşlarımız bu güzel modeli yapabilirler. Yazmalara, havlulara, tek renk yazmalara uygulayabilirler. Çok zarif çıtı pıtı duracak bir örnek. İğne oyası yazma modelleri kolay örneğin tarifi videolu olarak hazırladık. İğne oyası örneklerini hep videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimiz çok rahat bir şekilde yapalım, yazmalarımıza veya diğer kumaşlarımızın kenarlarına kolayca uygulayalım diye. Tabi tüm modellerimizi gerçek kumaşımızın üzerine uygulamadan önce örnek bezine çalışıyoruz. Hadi başlayalım bu güzel modelin yapılışına.

İğne Oyası Yazma Modelleri Yapılışı

İçinde farklı bir renk dışında başka bir renkten farklı bir örnek ile yapacağınız harika bir model. Hem kolay hem gösterişli. Sıralı iğne oyası modelleri sevenler için kolay örnekler arayanlar için iğne oyası yapmaya yeni başladım kolay olsun diyenler için şahane bir model. Anlatımlı iğne oyası yazma modellerini severek yapacaklar.

İğne Oyası Yazma Modelleri Kolay 2

Model yukarıda. İğne oyası namaz örtüsü modelleri için ara örnek, kenarlara yapılan model olarak da seçip yapabilirsiniz. Yine birçok iğne oyası modeli ile birleştirerek ara örnek olarak su modeli olarak kullanabilirsiniz. Modelden bu kadar bahsettik. Şimdi iğne oyası yazma modelleri kolay örneğin detaylı yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler