Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Örneği Yapılışı

İğne oyası sık iğne, iğne oyası düğüm tekniği ile yapılmış çok güzel bir çiçek anlatımı hazırladık. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara keyifle uyarlayacağımız modellerden. İğne oyası içek örneği yapılışı 2 renk veya 3 – 4 renk çalışarak yapabileceğimiz modellerden. Tabi yine kök kısmı için yeşil tercih ettik. Genelde kök kısmında alt zeminde yeşil rengi kullanıyoruz. Tıpkı çiçeklerin yapraklı gibi. Birazdan yapılışını öğreneceğimiz iğne oyası örnekleri çiçekli modeli dilerseniz iğne oyası dağ çeşitleriyle birlikte iğne oyası havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. Yakışacaktır. İğne oyası modellerini birbiri ile harmanlayarak, uyarlayarak yapabilirsiniz. İğne oyası badem dağ yapılışı zarif bir model. İğne oyalarında kullanabilirsiniz. Yazma iğne oyası örneği yapımında da kullanabilirsiniz. Hazır mısınız? Şimdi videolu anlatımıyla iğne oyası çiçek örneği yapılışını öğrenmeye geçiyoruz.

İğne Oyası Çiçekli Model Nasıl Yapılır?

Sarı tonlarından bir yazmaya harika bir iğne oyası yapılışı hazırladık. Yine 2 farklı renkle yapılmış çiçeği de görecek beğendiğimiz şekillerde yapacağız. Sarı yazmaya iğne oyalarında kullandığımız oyayı farklı renklerde, desenli yazmalarda da tercih edebilirsiniz.

İğne Oyası Çiçek Örneği Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçip iğne oyası çiçek örneği yapılışını öğrenelim. Bol hobili huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler