Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Kenarı Çiçekli

İğne oyası modellerinden şahane bir örnek. İğne oyası modellerinden 3 boyutlu iğne oyası yapılışını çok beğenecek hemen yapmak isteyeceksiniz. Yazma kenarlarında şahane duracak çeyizlere layık bir model. İğne oyası çeyizler için yazma kenarlarına ağır iğne oyası modellerini yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinde tek renk yazmalara, desenli yazmalarda uygulayacağınız bir model. Yazma iğne oyası yapılışı videoda detayları ile anlatılmakta. İstediğiniz yazmalara yapabilirsiniz. Hatta iğne oyası takı modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası fular süslemelerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası tespih süslemelerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modeli farklı modellerle birleştirerek birçok yerde birçok farklı değişik şekilde kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı çiçekli modelin ayrıntılı yapılışına geçelim.

Çiçekli İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne Oyası Yazma Kenarı Çiçekli

Çok güzel görünüyor değil mi. Hemen yapmak isteyeceğiniz modellerden. Yazmalara farklı şekillerde namaz örtülerinde, havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. Yazma kenarlarına iğne oyasını çok yapıyoruz. Tığ oyası, mekik oyaları yaptığımız diğer kenar oyası modellerinden.

İğne Oyası Yazma Kenarı Çiçekli 1

Değişik, farklı, çiçekli oya olsun, her yazmaya olsun, desenli, tek renk fark etmez diyorsanız, siparişlerim artsın diyorsanız bu oyayı yapmakla işe başlayabilirsiniz. Naylon iplerle, suni ipek iplerle oyalarınızı yapabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapıyorsanız birazdan paylaşacağımız gibi ağır değil daha kolay modeller ile başlayabilirsiniz. Kolay modellerden orta modellere geçiş yapabilir sonra ağır modellerle devam edebilirsiniz. İğne oyası yazma kenarı çiçekli modelin yapılışına geçelim. Daha sonra istediğimiz yazmanın kenarına yapalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler