Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Japon gülü iğne oyası yapılışı. Son zamanların en çok aranan modellerinden. İğne oyası namaz örtüsü modelleri veya iğne oyası havlu kenarlarında kullanılan iğne oyası motif modellerinden. Her renkle yapıldı bu güzel iğne oyası çiçek motifi ve yapılmaya devam ediyor. Bence biraz daha küçük yapılarak iğne oyası yazma modellerinde de kullanılabilir. Japon çiçeği iğne oyası genelde iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanılıyor. İki dağ arasına çiçek motifini yerleştiriyoruz. Ve ortaya muhteşem bir model çıkıyor. İğne oyası büyük çiçek yapımı anlatımlı modeli inceledikten sonra tek başına veya dağlarla kullanılabilir. Bu güzel çiçekle iğne oyası tespih modelleri, iğne oyası tepsi modelleri, iğne oyası pike modelleri tasarlayabilirsiniz. Broşlar yapabilirsiniz. İğne oyası mevlüt örtüsü yapımı olarak da genelde krep kumaşlar, şifon kumaşlar tercih ediliyor. Kumaşlarımız, iplerimiz hazırsa şimdi Japon gülü iğne oyası yapılışını öğrenelim.

İğne Oyası Japon Gülü Nasıl Yapılır?

Japon gülü iğne oyası yapımı hazırladık. Kırmızı olsun 3 fazla olsun. Kırmızı, yeşil, siyah ve sarı renk kullanılarak hazırlanmış en güzel çiçek motiflerinden biri. Japon gülü iğne oyası namaz örtüsü ve japon gülü iğne oyası havlu kenarları olarak yapabilirsiniz.

Çiçekleri her renkle hazırlayabiliriz. Namaz örtüsü veya havlu kenarı, hatta küçülterek yazmalarda da kullanabiliriz. Japon gülü iğne oyası yapılışına geçmeden önce farklı renklerle yapılan örnekleri inceleyelim.

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 2

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 3

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 6

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 4

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 1

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 5

Japon Gülü İğne Oyası Yapılışı 7

Son olarak videoya geçiyoruz ve japon gülünün nasıl yapıldığını öğreniyoruz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler