Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası örneklerinden tek renk yazmalarda uyarlayacağımızı tek renk iğne oyası örneği yapılışı hazırladık. Tabi desenli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Tek renk iğne oyası örneği yapılışı pırpırlı zürafalardan, minik dağlardan, kayalardan oluşuyor. İsterseniz bu örneğe çiçek eklemesi de yapabilirsiniz. Tek renk iğne oyası yazma örnekleri farklı modellerde beğendiğimi modelleri ayrı örneklerde birleştirerek kullanabiliriz. Daha önce fiyonklu iğne oyası yapımı hazırlamıştık. Tek renk çalışabileceğimiz gibi her bir fiyongu farklı renkte de çalışabiliriz. 3lü fiyonk yerine 2 li veya tekli olarak da çalışabiliriz. İğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı örneklerini tek renk çalışabiliriz. 2 veya 3 renk olarak da. Modele göre renk tercihi değişiklik gösterebilir. Tek sıra tek renk kullandığımız oyalara boncuklar, pullar ekleyebiliriz. Mesela tek sıra boncuklu iğne oyası çok beğeneceğimiz zarif örneklerden. İğne oyası havlu veya iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Daha önce paylaştığımız modelleri de inceleyerek yepyeni tasarım iğne oyaları oluşturabiliriz. Şimdi yeşil yazmaya iğne oyası örnekleri olarak hazırlanmış örneğin anlatımına geçelim.

Tek Renk İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yeşil tonlarında bir yazmaya uyarlanmış şahane bir örnek. Yine her renkle yapıldığında göz alıcı güzellikte olacak. Hatta bu modele pırpırlı kısımlarda kum boncuk eklemesi yapabiliriz. Böylece boncuklu iğne oyası modellerine yeni bir örnek oluşturmuş oluruz. Sizce de güzel olmaz mı?

Tek Renk İğne Oyası Örneği Yapılışı

Tek renk iğne oyası örneği yapılışı tamamlandığında çok güzel duruyor değil mi. Eğer modeli beğendiyseniz ve yapmak isterseniz tarifine hemen alttan ulaşabilirsiniz. Örneği isterseniz yukarıdaki gibi sade isterseniz aşağıdaki gibi renkli çalışabilirsiniz. İyi seyirler.

Tek Renk İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler