Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Namaz Başörtüsü Modelleri Anlatımlı

İğne oyası modelleri ile devam ediyoruz. Sırada boncuklu namaz örtülerine yapacağınız çok güzel bir örnek var. İğne oyası namaz başörtüsü modelleri anlatımlı örneği isterseniz boncuksuz olarak da yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modellerinde de kullanılabilir. İğne oyası modellerini namaz, yazma, havlu, pike, fularlarda kullanıyoruz. İğne oyası dağ yapımı örnekleri ile yapılan modeller büyük dağlı modeller namaz örtüsü ve havlularda çok kullanılıyor. Ağır iğne oyası örnekleri tercih ediliyor. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları yapabilirsiniz önceki tarifleri inceleyerek. Çok güzel iğne oyası ara modelleri, güllü iğne oyası modelleri gibi birçok örnek var. İğne oyası öğrenmek isteyenler videolu tarifleri inceleyebilirler. Şimdi boncuklu iğne oyası namaz başörtüsü modelleri anlatımlı örneğin yapılışına geçelim.

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü

Çok güzel, çok zarif, çok şık ve ağır bir örnek. Boncuklu veya boncuksuz olarak yaptığınızda süper duracak bir oya. İğne oyası modellerinde çeyizleri için olduğunda özellikle en güzel, ağır, gösterişli modelleri tercih ediyoruz. Boncuklar biraz ağır oluyor. Ben boncukların az kullanılması taraftarıyım ağır olması açısından.

İğne Oyası Namaz Başörtüsü Modelleri Anlatımlı 1

Bu güzel oyayı yapmak için seçtiğimiz renkte havlu veya namaz örtüsü, uyumlu renkte iplik, iğne ve boncuk. Daha sonra videoda anlatıldığı oyayı yapmak kalıyor. Oya çok güzel duruyor. İğne oyası namaz başörtüsü modelleri anlatımlı örneğin duruşuna bir bakalım.

İğne Oyası Namaz Başörtüsü Modelleri Anlatımlı

Çok güzel değil mi. Sadece uç kısımlara da boncuk eklenerek yapılabilir. İç kısımda farklı renklerde kullanılabilir. 2 renkli olarak da yapılabilir. Hadi şimdi yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler