Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Zarif İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yeşil tonlarında yazmaya uyarlanmış çok zarif bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Tek renk yazmalara veya desenli yazmalara uyarlayacağımız güzel iğne oyası modellerinden. Zarif iğne oyası örneği yapılışını sizde yazmalarınıza, mutfak havlularınıza uygulayabilirsiniz. Çıtı pıtı iğne oyalarını küçük ama gösterişli iğne oyalarını seviyorsanız tam sizlere göre bir örnek. Mesela kraliçe tacı iğne oyası yapılışı çok beğeneceğiniz harika bir model. Koyu yeşil yazmaya iğne oyası ise pırpırlarla yapılan modellerden. Siyah yazmaya çıtı pıtı iğne oyası yapılışı, beyaz yazmaya iğne oyası, sarı yazmaya iğne oyası, kırmızı yazmaya iğne oyası gibi birçok renk yazmanıza oyaları yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir oyayı kullanacağınız yazmaya renk ayarlaması yaparak tüm iğne oyalarını uygulayabilirsiniz. Şimdi detaylarıyla zarif iğne oyası örneği yapılışını öğrenelim.

Yazma İğne Oyası Yapılışı

Yeşil tonlarında bir yazmaya aynı renk ipi kullanarak ve yanına 2 renk daha katarak yaptığımız oyalardan bir örnek anlatımı hazırladık. Desenli, düz yazmalarınıza çok yakışacak. Bu modelin üst kısmında kullanılan çiçekleri değiştirebilirsiniz. Farklı çiçekler, farklı örneklerde kullanabilirsiniz.

Zarif İğne Oyası Örneği Yapılışı 2

Zarif İğne Oyası Örneği Yapılışı

Zarif İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Şimdi adım adım nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Altta bulunan videoya geçtiğinizde zarif iğne oyası örneği yapılışını öğrenmiş olacaksınız. Daha sonra yazmalarınızda kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler