Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazma kenarlarında kullanacağımız yeni bir modelin yapılışını hazırladık. Tek renk ve desenli yazmalarda gönül rahatlığıyla kullanabiliriz. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışı bildiğimiz tekniklerden oluşuyor. İğne oyası pırpır tekniğiyle yapılmış çiçekler ve yapraklardan oluşuyor. Yeni iğne oyası yapılışı değişik bir çiçek. İğne oyası kaya örnekleri, küçük dağ modelleriyle birlikte de kullanabilirsiniz. Eminim yakışacaktır. Ara örnek olarak iğne oyası kuyumcu kafesi kullanabilirsiniz. İğne oyası modelleri özellikle çeyizler söz konusu olduğunda sık yaptığımız oyalardan. Yazma kenarlarına yeni örnekleri uyguluyoruz. Bazen klasiklerden şaşmıyor klasik iğne oyalarını yazmalarımıza yapıyoruz. Mesela iğne oyası havlu kenarı yapılışı paylaşmıştık. Aynı örneği mutfak havlusu modelleri dışında iğne oyası yazma kenarlarında da kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma modellerinde uygulayacağımız güzel modelin anlatımına geçelim.

Yazma Kenarına İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Yazma kenarında uygulayacağımız güzel bir model daha. Pırpırlardan oluşan çiçekler ve ara örnek yapıyoruz. Daha önce birçok kez konuştuğumuz gibi tek renk yazmalar çok popüler. Son zamanlarda çok seviliyor, çok kullanılıyor. Bence de renkli, desenli kıyafetler üzerinde tek renk yazmalar güzel duruyor. Her ikisi de yani hem kıyafet hem yazma karışık desenli olduğunda biraz boğucu olabiliyor.

Yeni İğne Oyası Yapılışı 1

Pırpırlarla yapılmış zarif bir model daha. Şimdi videoda bu güzel modelin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Daha sonra kır çiçekleri, papatyalar gibi duran modeli yazmalarımıza uygulayacağız. Gelin birlikte videoya geçip yeni iğne oyası yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler