Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karadeniz Oyaları

İğne oyası modelleri ile devam ediyoruz. Tek renk yazmalarda veya renkli yazmalarda keyifle uygulayacağınız Karadeniz oyaları yapılışı hazırladık. En güzel modelleri, en yeni modelleri inceleyip sizler için videolu olarak hazırlıyoruz. Havlu modelleri iğne oyası örneklerinin en güzel modelleri, siyah tülbent iğne oyaları, firkete iğne oyası örnekleri, çıtı pıtı iğne oyası modelleri tarifleri gibi birçok örneğin yapılışı var. Ağır iğne oyası modelleri ve büyük çiçekli modelleri seviyorsanız bu örneği hemen yapabilirsiniz. Çok zarif duran bir örnek. Çiçeklerimiz iki renkle pırpırlarla yapılıyor. İğne oyası pırpır yapımını aynı boyda denk düşürdüğünüzde çok güzel duracaktır oyanız. Kolay gibi görünse de ilk kez iğne oyası yapacaksanız zorlanacağınız kısımlardan biri pırpır yapımı. Kendi adıma ben öğrenirken denk düşürmekte zorlanmıştım. Daha sonra üzerine çalışınca ve püf noktalarını keşfedince çok daha güzel oldu. Hadi Karadeniz oyalarının yapılışına geçelim.

2019 İğne Oyası Modelleri

Çiçekli harika bir örnek. Yine videolu iğne oyası tariflerinden. Karadeniz oyalarını havlularınıza da yapabilirsiniz. İki dağ arasına bu güzel çiçeği yerleştirerek örneği biraz daha ağırlaştırabilirsiniz.

Karadeniz Oyaları 1

Karadeniz Oyaları 2

Karadeniz Oyaları

Çok güzel duruyor değil mi oya. Sadece Karadenize özgümüdür bilmiyorum ama çok güzel ve zarif bir model olduğu kesin. Hadi şimdi Karadeniz oyalarının ayrıntılı yapılışını görelim. Ve yazmalarımıza, havlularımıza uygulamaya başlayalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler