Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Siyah Tülbent İğne Oyaları

Sadece siyah tülbentlerinize değil her renk yazmaya yapabileceğiniz bir model. Parmakta iğne oyası modelleri soranlar için süper bir örnek. Siyah tülbent iğne oyaları olarak hazırladığımız modeli farklı yazmalarınıza da yapabilirsiniz. İğne oyası örneklerinden çok beğeneceğiniz değişik bir örnek. İğne oyası sonsuzluk modellerinden bir örnek. İğne oyası modellerinin sizlere en çok sorulan, en çok sipariş alan, yeni çıkan modellerini hemen paylaşmaya çalışıyoruz. İğne oyası sepet modeli yapımı çok sipariş alan modellerden. Oya örnekleri iğne oyası ağır modellerden. Laleyi andıran bir örnek. Firkete iğne oyası örnekleri de yazmalarda çok tercih ediliyor. Birçok modeli birbiri ile harmanlayarak kullanabilirsiniz. Siyah tülbent iğne oyalarından sizlere harika bir örneğin yapılışını hazırladık. Sözü fazla uzatmadan hemen yapılışına geçelim.

Siyah Düz Yazmaya İğne Oyası Modelleri

Siyah yazmalarınıza her oyayı yapabilirsiniz. Renkleri istediğiniz gibi ayarlayarak dağlar, çiçekler, yapraklar, boncuklu modeller yapabilirsiniz. Çok model anlatımı var. Önceki yazılardan hepsinin yapılışına videolu olarak ulaşabilirsiniz. Ayşenin iğne oyalarından siyah renk yazmaya uygun bir örnek hazırladık. Tabi sadece siyah olarak kendimizi kısıtlamayalım. Her renge yapabilirsiniz. 3 farklı modelin birleşiminden oluşan siyah tülbent iğne oyaları örneğinin renklerini değiştirerek havlulara, renkli yazmalara yapabilirsiniz.

Siyah Tülbent İğne Oyaları

Modelimiz bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Siyah dahil her yazmanıza renkleri ayarlayarak yapabilirsiniz. Yeni sezon iğne oyası modellerinden. Ve çok güzel duruyor yazmada. Bu güzel oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken aşağıda bulunan videoyu izlemek. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler