Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Menekşe İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek yapılışı daha var sırada. Menekşe iğne oyası yazma modelleri. Yazmalara, namaz örtülerine yapabilirsiniz. İğne oyası menekşeleri tek olarak yapıp iğne oyası takı modellerinde, iğne oyası fular modellerinde ve iğne oyası tespih modelleri gibi çeşitli süslemelerde kullanabilirsiniz. El yapımı broş modellerinde kullanabilirsiniz. Her bir yaprağı farklı renkte yapıp çeşitli iğne oyası çiçek modelleri olarak kullanabilirsiniz. Benzer bir model olan iğne oyası yarım menekşe yapılışı da aynı modelin 3 yapraklı hali. Dağların üzerine yapıyoruz. İğne oyası menekşe yapımı çok güzel bir model ve şimdi videolu yapılışını izleyelim.

İğne Oyası Menekşe Nasıl Yapılır?

Çok güzel bir oya. Şifonlar kenarına, namaz örtüleri kenarlarına yapabilirsiniz. Yazmalarda da kullanabilirsiniz. Menekşe iğne oyası yazma modelleri çiçeği farklı iğne oyası örnekleri ile de kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile de kullanabilirsiniz. İki dağ arasına çiçeği koyabilirsiniz. Menekşe yapılışını izlerken iğne oyası menekşe tohumu nasıl yapılır onu da göreceğiz. Ve bu tohum tekniğini farklı çiçeklerde de kullanabilirsiniz.

Menekşe İğne Oyası Yazma Modelleri

Oya çok güzel duruyor. Her renk ile çalışılabilecek bir model. Yapraklar renk renk de çalışılabilir. Orjinal menekşe renklerinde de. Yazmalara, namaz örtü şifonlarına uygun renklerde de.

Menekşe İğne Oyası Yazma Modelleri 1

Şimdi bu güzel modelin yapılışına geçelim. Menekşe iğne oyası yazma modelleri süper bir örnek. İyi seyirler. ( Maalesef modeldeki menekşenin yapılışı kaldırıldığı için benzer modelin videosunu ekliyoruz. Güncelleme 07.12.2023)

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler