Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Modeli

İğne oyası örneklerinden yepyeni bir papatya örneğiyle devam ediyoruz. İğne oyası papatya modeli yazmalarımızda çok güzel duracak yeni örneklerden. Baharda açan çiçekler gibi. Kır çiçekleri gibi duruyor. Renkli yazmalarda uyarlaması kolay örneklerden. Yazma içinde bulunan renklerle çiçekleri hangi renk yapacağımızı belirleyebiliriz. İğne oyalarında papatya desenlerini çok kullanıyoruz. İğne oyası çiçekli modeller çok tercih edilen örneklerden. Tek renk yazma iğne oyalarında veya desenli yazmalarda kullanılan, çok rahat her yere uyarlanan, ayarlanabilen örneklerden.

Şimdi biraz papatyalı iğne oyalarından bahsedelim. Sonra yeni papatya örneğine geçeriz. İğne oyası papatya yapımı kolay örnek minik kır çiçeklerini andıran tariflerden. Ortada sarı tohum kenarında mavi yapraklarla da yapabilirsiniz. Pembe renklerle yapabilirsiniz. Kırmızı yapraklar siyah tohumlarla gelincik görüntüsü verebilirsiniz. Papatya iğne oyası yazma modelinde orta kısımda tohum olarak sarı inciler, sarı boncuklar kullanıyoruz. İğne oyası papatya yapılışı modelleri havlu kenarlarında kullanabileceğimiz muhteşem modellerden. Şimdi de yazma veya çeşitli süslemelerde kullanacağımız iğne oyası papatya modelinin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Papatya Nasıl Yapılır?

İğne oyalarından 3 boyutlu iğne oyalarından bir tarif. Bu yüzden bence takı yapımında da kullanılabilir. İğne oyası küpede kullanılabilir. Çok güzel durur. İğne oyası papatya modeli tespih süslemelerinde, fular ucunda da kullanılabilir. Oldukça uygun bir örnek.

İğne Oyası Papatya Modeli

İğne Oyası Papatya Modeli 2

İğne Oyası Papatya Modeli 1

Oyamız çok güzel görünüyor değil mi. Papatya dışında da birçok çiçeğe uyarlanabilecek bir örnek. Eğer hazırsanız hemen papatya modelinin nasıl yapıldığını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler