Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Papatya İğne Oyası Yazma

Bugünkü konumuz papatyalı iğne oyaları. Yeni bir model yapılışı hazırladık. Yeni modele geçmeden önce papatyalarla yaptığımız farklı iğne oyası modellerinden de bahsedeceğiz. İncilerle taçlandırılmış papatya iğne oyası yazma modelleriniz için kullanacağınız modellerden. Boncuklar iptal edilerek bebek mendili iğne oyaları olarak da kullanılabilir diye düşünüyorum. Sizce nasıl olur. Şimdi daha önce bahsettiğimiz papatyalı modellerden bahsedelim. Mesela havlularda ve namaz örtülerinde kullanacağınız ağır iğne oyası modellerinden bir örnek var. İğne oyası papatya yapımı anlatımlı model. Eğer yazmalarda enli modelleri kullanmayı seviyorsanız iğne oyası yazma örneklerinde de kullanabilirsiniz. Kulak çöpüyle yaptığımız papatya örneği var. Detaylara ise papatya modeli iğne oyasından ulaşabilirsiniz. İğne oyası papatya yapımı motifli örneklerden. Yazmalarda, havlularda, namaz örgülerinde, pikelerde… Birçok yerde kullanılabilir. Hadi şimdi yeni papatyalı modele geçelim.

Papatya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Orta tohum kısmında sarı inci kullanılarak yapılmış çok hoş çok güzel papatyalı oya hazırladık. İğne oyası kayalarla, dağlarla birlikte yapacağınız gibi farklı iğne oyalarıyla birlikte de kullanabilirsiniz. Mesela kırmızı çiçekler, siyah boncuklarla gelincik görüntüsü verebilirsiniz. Eminim o şekilde de çok güzel olacaktır. Papatya iğne oyası modeli birçok farklı çiçeğe çevrilebilir.

Papatya İğne Oyası Yazma

Papatya iğne oyası yazma modeli bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel duruyor. Gelelim şimdi yapılışına. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler