Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Papatya Yapımı

İğne oyası papatya modellerinden bugün yepyeni bir örneğin yapılışı var sırada. İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modellerinde kullanabilirsiniz. Farklı renklerle ve farklı iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte de kullanılabilir. İğne oyası papatya yapımını minik dağlar, üzerinde pırpırlar ve papatya motifi ile tamamlıyoruz. Papatya modeli iğne oyası çok güzel ve çok severek yapacağınız örnekler arasında olacak. Eğer satış yapıyorsanız size çok sipariş aldıracak. İğne oyası papatya yapılışı modelleri diğer renklerle de yapılıp kır çiçekleri olarak kullanılabilir. 2020 iğne oyası papatya yapılışı bu yıla damgasını vuracak. Herkes tarafından birçok çeşitleri ile birlikte yapılacak. İğne oyası papatya yapımı için detaylı anlatıma geçelim.

İğne Oyası Papatya Çiçek Yapımı

İğne oyası papatya yapımı çok güzel bir örnek. Severek yapacağınız örneklerden olacak. Papatyayı ayrı yerlerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası fularlarda kullanabilirsiniz. İğne oyası broş olarak da çok güzel durur. Yada kolye ucu olarak. Daha küçük yaparak küpe olarak da yapıp kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Papatya Yapımı 2

İğne Oyası Papatya Yapımı

Papatyamızı yukarıdaki gibi yapıyor sonrada yazmaya veya havluya ekliyoruz. Yazmaya eklendiğinde şahane oluyor.

İğne Oyası Papatya Yapımı 1

Kenarında pırpırlı dağları, ortasında papatya ile muhteşem bir oya oldu. İğne oyası papatya yapımı detayları hemen altta videoda. İzleyelim ve yapmaya başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler