Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Çok Yakışacak Gösterişli İğne Oyası

İğne oyası modellerinden muhteşem bir örnek daha. Yazmalara çok yakışacak gösterişli iğne oyası modeli. Hem desenli hem de düz yazmalara örneği uygulayabileceğiz. Hem de bu model bebek yüz örtüsü iğne oyalarına çok yakışacak. Sarı yazmaya iğne oyası, siyah yazmaya iğne oyası, mor yazmaya – yeşil yazmaya iğne oyaları olarak yapabilirsiniz. Her ren düz veya desenli fark etmez iğne oyalarını yapabilirsiniz. Ağır iğne oyaları ilk defa iğne oyası yapacaklar için zor gelebilir. Zürafaları aynı boyda düşürmek zorlayabilir. O yüzden ilk önce kolay modellerden başlıyoruz. Elimizi ilerlettikten sonra zor, ağır modellere geçiyoruz.

Bu paragrafta biraz ağır, gösterişli iğne oyası modellerinden bahsedelim. Yazmalara severek yapacağımız oyaların başında iğne oyası çiçek modelleri yapımı var. Örgü örerken kullandığımız şişleri bu kez iğne oyası yapılışında kullanıyoruz. Yazmalara gösterişli iğne oyası örneği ağır oyalardan bir tanesi. 3 boyutlu iğne oyası çiçek yapılışı da biraz profesyonelleşmek gerektiriyor. Kolay iğne oyaları, zor iğne oyaları, boncuklu iğne oyaları, firkete iğne oyaları gibi daha çok model var. Hepsine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model yazmalara çok yakışacak gösterişli iğne oyasından bahsedelim.

Gösterişli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Kahverengi yazmaya iğne oyası modelleri olarak karşımıza çıkan çok güzel bir örnek. Kahve tonlarına sarılar çok yakışıyor. Bu yüzden çiçeklerin yapımında sarı renk tercih edilmiş. Yapraklarımız yine yeşil. Oyayı daha dikkat çekici hale getirmek içinse krem rengini kullanıyoruz.

Yazmalara Çok Yakışacak Gösterişli İğne Oyası 1

Yazmalara Çok Yakışacak Gösterişli İğne Oyası

Çok şık, çok zarif ve dikkat çekici güzellikte. Son olarak videoya geçelim ve yazmalara çok yakışacak gösterişli iğne oyasını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler