Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapımı

İğne oyası modellerinden çok hoş çok zarif gösterişli bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada iğne oyası çiçek modelleri yapımı var. Yazma kenarlarında ağır iğne oyası modellerini sevenler için harika bir model. Papatyayı andıran iğne oyası her renkle muhteşem duracak güzellikte. İğne oyası tohum yapımı ve kenarında çiçek yapraklarıyla çok güzel duruyor. Bu modeli her renk çiçeğe uyarlayarak yapacaksınız. Gelincikler, kır çiçekleri, sümbüller, menekşeler… Doğadan ilham alarak çiçeklerimizin renklerini belirleyeceğiz ve ortaya muhteşem güzellikte iğne oyaları çıkacak. Tabi renkleri belirlerken yazmamızdaki renkleri de kullanmayı ihmal etmeyelim.

Bu bölümde yeni örneğe geçmeden önce daha önce yaptığımız iğne oyalarından bahsedeceğiz. Benzer tarzda yapılmış oyaları görünce çok beğeneceksiniz. Kolay papatya iğne oyası yapılışı keyifle yapacağınız oyalardan. Mantı çiçeği iğne oyası ise ağır 3d iğne oyalarından. Broş yapımında, tepsi süslemelerinde, takı yapımında da kullanılabilir. Göz kamaştıran güzellikte yeni iğne oyası ise bakmadan geçmeyeceğiniz modellerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi iğne oyası çiçek modelleri yapımını öğrenme zamanı.

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapılışı

Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda yine çok güzel duracak bir örnek. Yaprağı, çiçeği ve tohumu göz kamaştırıyor. Zor gibi görünse de adımlar takip edildiğinde rahatlıkla yapılabilecek örneklerden. Örgü örerken kullandığımız şişleri iğne oyasında da kullanacağız. Bakalım oya bittiğinde nasıl görünüyor.

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapımı

İğne Oyası Çiçek Modelleri Yapımı 1

Çok güzel değil mi. Son olarak videoya geçelim iğne oyası çiçek modelleri yapımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler