Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Siyah Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden siyah yazmaya ve daha birçok yazmaya uyarlayacağımız güzel bir örneğin anlatımını hazırladık. Siyah yazmaya iğne oyası örneği yapılışı çiçekli çok zarif duran modellerden. Siyah yazma dışında tek renk yazmalara, desenli yazmalara severek yapabiliriz. Yazmalarda tığ oyası, mekik oyası veya iğne oyası örnekleri fark etmez genelde çiçekli modelleri kullanmayı çok seviyoruz. Mesela küpe çiçeği modeli yapılışı çok beğeneceğiniz harika modellerden biri. Daha kolay iğne oyası yapılışından. Küpe çiçeği genelde 3 boyutlu iğne oyası olarak çalışılıyor. Ama bu model daha kolay. Son zamanlarda ise tek renk yazmaya iğne oyası tercih edilen modeller arasında. Sizde seçimlerinizi tek renklerden yana kullanabilirsiniz. Yazmaya renk seçiminizi ise zıt renklerden yana yapabilirsiniz. Siyah ve beyaz yazmaya her rengi uygulayabilirsiniz. Diğer renk yazmalarda ise ister uyumlu ister zıt renkleri seçebilirsiniz. Düz yazmaya çıtı pıtı iğne oyası çiçekli zarif iğne oyası modelleri nasıl yapılıyor hemen anlatıma geçiyoruz.

Siyah Yazmaya İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Siyah yazma kenarına uyarlanmış çiçeğiyle, yaprağıyla çok güzel bir model anlatımı daha. Her renk yazmaya yapıldığında çok güzel duracak modellerden. Desenli yazmalara içinde bulunan renklerle yapabilirsiniz.

Siyah Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı

Siyah Yazmaya İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

Yaprağı veya çiçeği ayrı ayrı farklı örneklerle birleştirerek kullanabilirsiniz. Oyanın nasıl yapıldığını merak ediyorsunuz değil mi. O halde hemen videoya geçip siyah yazmaya iğne oyası örneği yapılışını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler