Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Renkli İğne Oyası Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yine çok güzel bir örnek anlatımı hazırladık. Adım adım yapılışını öğreneceğimiz harika bir örnek. Tek renk yazma iğne oyaları olarak yapabileceğimiz zarif iğne oyalarından. Desenli yazmalarımıza da iğne oyası örneklerini uygulayabiliriz. Sanki kolay papatya iğne oyalarını andırıyor. Çıtı pıtı iğne oyalarından sırayla yapacağımız oyalardan. Yeşil, beyaz ve sarı renkler seçerek tıpkı papatya görünümü verilmiş. Özellikle iğne oyasına yeni başlayanlardansanız bu modeli de yapabilirsiniz.

3 Renkli İğne Oyası Örneği Yapılışı 1

İğne oyası yazma modelleri çeyizler için çokça yaptığımız en güzel oyaları araştırıp bulduğumuz yaptığımız oyalar başında geliyor. Çeyizler için yapılması gereken oyalardan biri iğne oyası çiçek modelleri yapımı diyebiliriz. Çok şık çok zarif. Yapmayacak olsanız bile mutlaka örneği inceleyin derim. Çeyizlik ağır iğne oyası yapılışı yine çok beğeneceğiniz modeller arasında. Hiç modası geçmeyecek bir örnek arıyorsanız mutlaka yapın. İğne oyası yazma modeli için anlatıma geçiyoruz. Bakalım 3 renkli iğne oyası örneği yapılışı nasıl oluyormuş.

3 Renkli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Muhteşem bir model daha. Oyamızda ana renk olarak yeşil kullanıyoruz. Çiçek dallarını, çiçek yapraklarını yeşille yapıyoruz. Çiçekleri ise yazmalarımıza uygun renklerde, kırmızı siyah, sarı beyaz, mavi lacivert, mor sarı gibi renklerle oyamızı çeşit çeşit yapıyoruz.

3 Renkli İğne Oyası Örneği Yapılışı

3 Renkli İğne Oyası Örneği Yapılışı 2

Çok güzel çok zarif değil mi. Eminim görür görmez hemen yapmak isteyeceksiniz. O halde yapılışına geçelim. 3 renkli iğne oyası örneği yapılışı yayında.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler