Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Modeli

İğne oyası modellerinden her renk yazmaya çok yakışacak harika bir örnek daha. İğne oyası yazma modeli. Griler, sarılar, yeşiller, siyahlar, beyazlar, kırmızılar… Her renk yazmada çok güzel duracak. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra yazmalarımızda severek kullanacağız. Öncesinde daha önce yaptığımız iğne oyası örneklerinden bahsedelim.

Bu paragrafta iğne oyası modellerinden bahsedeceğiz. Yazmalarımıza çok yakışacak. İğne oyası çiçek yapımı anlatımlı örnek zarif iğne oyalarından. Çiçekli bir diğer örnek ise çiçekli iğne oyası yapılışı videolu anlatım çok beğeneceğiniz örneklerden. Videolu yeni iğne oyası son önereceğimiz model olacak. Daha fazlasına önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. En güzel iğne oyası modelleri arasına eklediğimiz iğne oyası yazma modeli anlatımına geçiyoruz.

İğne Oyası Yazma Modeli Nasıl Yapılır?

Yine yazmalarımıza çok yakışacak rengiyle modeliyle çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Mavi tonlarında yazmaya gri, mor, pembe, yeşil ve sarının uyumuyla yapılmış modelin duruşuna da göz atacağız. Sizde yazmalarınızda birçok rengi bir araya getirerek kullanabilirsiniz. Tıpkı bayram şekeri gibi rengarenk iğne oyaları yapabilirsiniz.

İğne Oyası Yazma Modeli

İğne Oyası Yazma Modeli 1

İğne Oyası Yazma Modeli 2

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Hazır mısınız? Hemen anlatıma geçelim. Baştan sona anlatımıyla iğne oyası yazma modelini öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler