Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Yeni İğne Oyası Modelleri

En yeni iğne oyası modellerinden çiçekli çok güzel bir örnek tarifi var sırada. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak bir örnek. Tarifi her zaman olduğu gibi videolu. Yazmalarınıza göre renk seçeneklerini kullanarak oyayı yapabilirsiniz. Motifli olarak yaptığımız modellerden. İğne oyası örneklerinden mavi iğne oyası modeli de çok beğendiğim örneklerden. Yazmalarınıza illa iğne oyası yapmak zorunda değilsiniz. Çok güzel mekik oyası modelleri tığ oyası modelleri de var. Mesela son çıkan modellerden biri yonca oya modeli yapılışı. Bu motifi de birçok yerde kullanabilirsiniz. Örgü süsleme modellerinde, havlu kenarı modellerinde, örgü takı modellerinde kullanabilirsiniz. Tasarım model olan en yeni iğne oyası modelleri tarifine geçiyoruz. Yazmalar ipler hazır mı. İğneleri unutmayalım.

İğne Oyası Yazma

Yazma kenarlarında çok zarif duracak en yeni iğne oyası modellerinden. Yazma veya havlu üzerine bulunan renklere göre ip seçimlerinizi yapabilirsiniz. Su olarak genelde yeşil kullanıyoruz. Ve üzerine ise yazma içinde olan renklerden seçip beğendiğimiz oyayı yapmaya başlıyoruz. Birazdan paylaşacağımız modeli çok beğenecek ve yazmalarda, havlularda kullanmaya başlayacaksınız. Büyük havlular için büyük motif şeklinde yapılabilir. Küçük mutfak havluları için boyları biraz küçültülebilir.

En Yeni İğne Oyası Modelleri

Oya çok zarif duruyor değil mi. Kır çiçeklerini andıran bir model. İğne oyası süpürge modeli ismi verilmiş orjinalinde. İstediğiniz ismi verebilirsiniz. Çok güzel bir model olmuş. Şimdi detaylı bir şekilde  en yeni iğne oyası modellerinin detaylarını inceleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler