Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma İçin Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası yaprak modelleri, iğne oyası çiçek modelleriyle süslenmiş çok zarif çiçekli bir örnek hazırladık. Örnekleri ayrı ayrı farklı modellerle kullanabilirsiniz. Yada ikisini bir arada değişiklik yapmadan kullanabilirsiniz. İğne oyaları çok amaçlı oyalar diyebiliriz. Farklı yazmalarda, havlularda gördüğümüz farklı örnekleri birleştirerek yeni bir oya yapabiliriz. İğne oyası modellerinde birkaç temel teknik var. İlk etapta onları öğrenmeliyiz. Sonrasında tüm modelleri örneğe bakarak çıkartabiliriz. Belki video izlememize bile gerek kalmaz. Tek resimle tek örnekle model çıkartmak daha kolay olacaktır. Ama tabi videolarımızı hiçe sayamayız. Bazen acaba burada ne yapmış diye düşünürüz. Orada hemen videolar imdadımıza yetişir. Bizde videoları izleyerek zarif iğne oyası örneklerini hemen çıkartırız. Mesela iğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra fiyonklu iğne oyası yapımı daha kolay olacaktır. Yazmalara daha rahat uygulayabiliriz. Tek renk yazmaya iğne oyası da çok seveceğiniz zarif örneklerden. Desenli yazmalarda da kullanabilir hatta üzerine motif eklemesi de yapabilirsiniz. Yazma için çiçekli iğne oyası yapılışı detaylarına göz atmak isterseniz videoya geçelim.

Videolu İğne Oyası Yapılışı

Bittiğinde göz kamaştırıcı güzellikte olacak. Renk değişikliği yaparak birçok yazmanızda uyarlayacaksınız. Hatta iğne oyası dağ modelleriyle birlikte iğne oyası havlu modellerine de uygulayacaksınız. Yazma için çiçekli iğne oyası yapışı böyle bir örnek. Tek renk yazma iğne oyası, desenli yazmalara iğne oyası olarak çok yakışacak.

Yazma İçin Çiçekli İğne Oyası Yapılışı

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem değil mi. Çok zarif. Gelin şimdi birlikte çiçekli iğne oyası nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler