Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fiyonklu İğne Oyası Yapımı

İğne oyası örneklerinden çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Fiyonklu iğne oyası yapımı. Yazmalarımıza çok yakışacak. Renkli yazmalarda, tek renk yazmalarda kullanılacak fiyonklu iğne oyası yapımın videodan öğrenip birçok renkle yapabiliriz. Çatalla fiyonk yapımı, çatal iğne ile fiyonk yapımı gibi tekniklerle fiyonkları yapıyoruz. Sonra yazmalara veya havlulara ekliyoruz. Yeni iğne oyası modelleri ve yapılışında farklı örneklere de fiyonkları ekleyebilirsiniz. İğne oyası dağlı, çiçekli örneklerde fiyonkları kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı yapımı örneklerine fiyonkları ekleyebilirsiniz. Çiçek demetleri yapıp alt kısımlarına fiyonklar yapabilirsiniz. İğne oyası sepet örneği yapıp sepetlerin kulp kısımlarına fiyonk yapabilirsiniz. Mesela daha önce yaptığımız kredi kartıyla iğne oyası yapılışı püsküllü ve fiyonklu bir örnek. Fiyonklu pırpır oyası yapımı çok beğeneceğimiz zarif örneklerden. Şimdi nasıl yapıldığına geçelim.

Fiyonklu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Fiyonk oyasından çok hoş bir örnek daha. 4 adet fiyonk yaparak yazmalarımızı renklendirecek harika bir oya yapıyoruz. Tek renk fiyonklar yada renkli renkli fiyonklar yaparak oyayı tamamlayabiliriz. Fiyonk renklerini yazma içinde veya havlu içinde bulunan renklerle belirleyebilirsiniz.

Fiyonk tekniğiyle aşağıdaki gibi oyalar yapabilirsiniz. Sizde yaptığınız fiyonklu iğne oyalarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Fiyonklu İğne Oyası Yapımı 1

Fiyonklu İğne Oyası Yapımı 2

Fiyonklu İğne Oyası Yapımı

Gelelim şimdi fiyonklu iğne oyası yapımının detaylarını öğrenmeye. Nasıl yapıldığını birlikte öğreniyoruz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler