Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası ve mekik oyası bir arada kullanılarak yapılmış muhteşem bir oya. Mekik iğne oyası yapılışı. Yazmalarda veya havlularda süper duracak bir örnek. Yazmaya eklerken veya havluya eklerken dikerek veya iğne oyaları ile birleştirerek birleştirebilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan oya modelleri havlu, pike, yazma fark etmez hangi kumaş kenarına eklenirse eklensin çok güzel olacaktır. Mekik oyası havlu kenarı olarak yaptığınızda iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilir çeyizlik oya modelleri olarak örebilirsiniz. Mekik ve iğne oyalarını birleştirerek yapacağınız çok güzel örnekler daha var. Mekik oyası lolipop örneği yazmalarda çok güzel duracak. İki sanat bir arada. Videolu 3 boyutlu mekik oyası çiçek yapılışı seveceğiniz örneklerden. Daha fazla model anlatımına mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model mekik iğne oyası yapılışına geçelim.

Mekikli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Mekik İğne Oyası Yapılışı 1

Mekik oyaları ve iğne oyalarını çok sevenler, ikisinden de vazgeçemeyenler sizin için ikisi bir arada güzel bir örnek hazırladık. Mekik iğne oyası yapılışı. Yazma ve havlularda kullanacağınız güzel bir örnek. Yazma ve havlularınıza uygun iplerle yaparak harika modeller yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da çok güzel duracak bir örnek. Yazmaya uyumlu renkler çok güzel oluyor. Bazen zıt renkler de şahane oluyor.

Mekik İğne Oyası Yapılışı

Harika bir model daha. Mekik iğne oyası yapılışı detaylı anlatımına geçelim. Marifetli eller iğne oyası, marifetli eller mekik oyası işte karşınızda. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler