Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Yaprak Nasıl Yapılır?

Mekik oyası modellerinden çok hoş yepyeni bir modelin anlatımını hazırladık. Mekik oyası yaprak nasıl yapılır? Mekik oyası yazma modellerinde, mekik oyası havlu süslemelerinde, mekik oyası takı yapımında kullanabiliriz. Mekik oyası çiçek motifleriyle, mekik oyası gül motifleriyle birleştirerek şahane tasarımlar oluşturabiliriz. Mesela daha önce paylaştığımız mekik oyası gül nasıl yapılır paylaşmıştık. Birlikte yaparak el yapımı broş modellerinde veya farklı tasarımlarda kullanabilirsiniz. Ortada gül kenarda yapraklarla mekik oyası takı modelleri çok güzel olur. Kolye ucu mesela. Yapraklı mekik oyası yapılışı namaz örtülerinde, havlu üzerine süslemelerde de güzel durur. Hatta süsleme olarak kullandığınızda boncukları da kullanabilirsiniz. Yaprağı nasıl yapacağımız adım adım videoda gösteriliyor. Videodan takip ederek yaprağı öğrenebilir dilediğimiz çalışmada kullanabiliriz. Şimdi mekik oyası yaprak nasıl yapılır öğrenelim.

Mekik Oyası Yaprak Anlatımlı

Motif olarak harika bir yaprak çalışması hazırladık. Çiçeklerle birlikte güllerle birlikte veya tek başına yapabileceğiniz bir model. Sonbahar renklerinde, bahar renklerinde yeşil renklerle renk renk yapraklar hazırlayabilirsiniz.

Mekik Oyası Yaprak Nasıl Yapılır?

Mekik oyalarında yaprak örneğiyle sizce nasıl modeller çalışılabilir. Fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Hepimiz fikirlerimizi paylaştığımızda hayal dünyamız gelişir ve çok güzel oyalar yapabiliriz. Yine yaprakları yaparken kat sayısını da istediğimiz gibi yapabiliriz. 2 katlı 3 katlı 4 katlı yapabiliriz. Kat sayısını yapacağımız modele göre belirleyebiliriz. Şimdi adım adım mekik oyası yaprak nasıl yapılır izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler