Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyaları Örnekleri

Mekik oyalarından harika bir model daha. İğne oyası örneklerine ara verip güzel bir mekik oyası ile anlatımlarımıza devam ediyoruz. Minik minik kır çiçeklerinden oluşan bir oya. Yazma mekik oyası modelleri olarak harika duracak bir örnek. Tek renk olarak da çalışılabilir. Tek renk yazmalarınız için de yapabileceğiniz bir oya. Yine renkli olarak da yapabilirsiniz. Örnekteki model iki renkli olarak çalışılmış. 3 renk ile de yapılabilir. Kolay mekik oyası modelleri ile başlayıp zora doğru ilerleyebilirsiniz eğer mekik oyaları örneklerini yeni yapmaya başladıysanız. Mekik oyası yapımı anlatımlı model için videolu yapılışına geçelim. Ve yazmalarımıza oyayı yapmaya başlayalım.

Mekik Oyası Nasıl Yapılır?

Eskilerden günümüze gelen çok zarif bir oya. Mekik oyaları örneklerini yazmalarınıza, mutfak havlu kenarlarına yapabilirsiniz. Çok zarif bir örnek. Oyanın yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Ben mekik oyası düğüm yapımını biliyorum. Sadece o kadar. Hiç model yapmayı denemedim. Nasıl olur bilmiyorum. Yapabilirmiyim bilmiyorum. Videolar bu yüzden çok güzel bir yol gösterici. Bu güzel modelin yapılışı çok güzel bir şekilde anlatılmış. Hepimiz rahatlıkla yapabiliriz.

Mekik Oyaları Örnekleri

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Çıtır çıtır bir örnek. Mekik oyaları örnekleri yapılışını merak ediyorsanız hemen altta bulunan videodan detaylara ulaşabilir ve rahatlıkla yazmalarınıza yapabilirsiniz. Hadi şimdi modelin detaylarını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler