Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Mekik Oyası Yapılışı

Mekik oyalarından sıralı mekik oyası yapılışı hazırladık. Yaptığımız mekik oyasına boncuk ekliyoruz. Boncuklu mekik oyası yapılışı yazmalarımızda çok güzel duracak. Mekik oyası tıpkı iğne oyası gibi duruyor. Sizde beğendiğiniz, sevdiğiniz oyalara boncuk eklemesi yapabilirsiniz. Eminim çok yakışacaktır. Tığ oyalarını, iğne oyalarını, mekik oyalarını yazmalarımızda çok kullanıyoruz. Çeyiz hazırlığında olduğumuzda özellikle en güzel oyaları seçiyor, buluyoruz ve yapıyoruz. Şimdi hem günlük kullanım için hem de çeyizlik oya modelleri olarak yapabiliriz. Mekik oyası modelleri çok zarif. Bence mutfak havlu kenarlarında da çok güzel durur. Mekik oyalarından düz mekik oyası yapılışı örneklerine uygun yerlere boncuk eklemesi yapabilirsiniz. Yeni model mekik oyalarına geçmeden önce son olarak bir modelden daha bahsedelim. Nazar boncuğu mekik oyası yapılışı. İğne oyalarıyla veya mekik oyalarıyla yazmalara ekleyebiliriz.

Boncuklu Mekik Oyası Nasıl Yapılır?

Mekik oyasından çok zarif bir oya tarifi daha. Yazmalarımızın kenarına yapacağımız gösterişli örneklerden. Kolay ve şık. Sıralı oya modellerini seviyor, mekik oyalarına yeni başlıyor ve zarif örnekleri arıyorsanız bu model tam sizlere göre.

Boncuklu Mekik Oyası Yapılışı

Boncuklu mekik oyası yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Desenli veya tek renk fark etmez tüm yazmalarınıza yakışacak örneklerden. Şimdi tüm detaylarıyla mekik oyasının yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler