Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik Oyası Kiraz Yapılışı

Mekik oyası modellerinden muhteşem bir oya daha. Yazmalarda kullanacağımız mekik oyası kiraz yapılışı hazırladık. Aynı zamanda küpe yapımında, halhal yapımında da kullanabilirsiniz. Mekik oyası kiraz modelini yapıp tamamladığınızda yazmalarınıza yine mekik oyalarıyla veya iğne oyalarıyla tutturabilirsiniz. Ayrıcı eklemek için tığ oyalarını da kullanabilirsiniz. Mekik oyası kiraz yapımı küpe yapımı içinde uygun. Küpe klipsleri alıp üzerine mekik oyasını ekleyebilirsiniz. Mekik oyasından kolye ucu yapmayı da düşünebilirsiniz. Çok hoş duran bir model.

Yazın en çok sevilen meyvelerinden biridir kiraz. Bizde doğadan ilham alarak, meyvelerden ilham olarak oyalarımızı oluşturuyoruz. Bugün kirazdan ilham aldık. Top top duran çiftini bulduğumuzda kulağımıza taktığımız kirazlardan esinlenerek oya yapıyoruz. Farklı kiraz oyaları yapmak isterseniz iğne oyası kiraz modeli yapılışı videosunu izleyebilirsiniz. Hazırsanız mekik oyası kiraz modeli nasıl yapılır öğrenelim.

Mekikten Kiraz Oyası Nasıl Yapılır?

3 boyutlu oya modellerinden bir tanesi daha. Kiraz oyası yapıyoruz. Yazmalarda, takı yapımında, çeşitli süslemelerde kullanacağımız zarif bir oya. Oyanın yapılışını adım adım videodan öğreneceğiz. Daha sonra 3 boyutlu oyayı ister yazma oyaları istersek aksesuar yapımında kullanacağız.

Mekik Oyası Kiraz Yapılışı

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. Gösterişli bir oya. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız hemen videoya geçebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler