Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Kiraz Modeli Yapılışı Video

İğne oyası modellerine videolu örneklerle devam ediyoruz. Çok şık modası hiç geçmeyen bir iğne oyaları yapılışı hazırladık. İğne oyası kiraz modeli yapılışı video. Zorluk derecesi orta diyebiliriz. Kolaya daha yakın. Önce boncuğu sarıyoruz. Daha sonra yazmaya ekleyerek kiraz şeklini veriyoruz. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyorsanız ve yeni başladıysanız önce temel olarak bazı tekniklerin nasıl yapıldığını bilmeniz gerekiyor. İğne oyasının temel taşlarını oluşturuyor bu teknikler. Onları bildikten sonra her modeli rahatlıkla yapabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir daha önce kısaca bir video altında toplayıp bahsetmiştik. Teknikleri öğrendikten sonra basit oyaları yapmaya başlayabilirsiniz. İğne oyası dersleri video anlatımlı örnek böyle güzel bir örnek. Basit ama gösterişli. Gelincik oyası gibi duruyor. Böyle modeller ile başlayıp daha ağır iğne oyası modelleri ile devam edebilirsiniz. Videolu birçok model yayınladık. Önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi iğne oyası kiraz modelleri yapılışı videosuna.

İğne Oyası Kiraz Havlu Kenarı

İğne Oyası Kiraz Modelleri Yapılışı Video 1

Bu zarif oyayı hem yazma kenarlarında hemde havlu kenarı üzerinde kullanabilirsiniz. İki oya arasına istediğiniz modelleri, istediğiniz iğne oyası dağ çeşitlerinden ekleyebilirsiniz. Yaprak olarak iğne oyası sinek kanadı kullanıyoruz. Dilerseniz siz yaprağın modelini de değiştirebilirsiniz. Teknik olarak aynı şekilde yapıp model olarak istediğiniz örneği kullanabilirsiniz.

İğne oyası kiraz modeli yapmak için ortası geniş orta boyutlarda bir boncuk gerekiyor. Kiraz olduğu için kırmızı renkli bir ipe de ihtiyacımız olacak. İğne ve diğer renklerde iplere ihtiyacımız olacak. Kullanacağınız yazmaya, havluya uygun renklerde iplik. Sonrasında ise tek yapmanız gereken videoyu izleyip modelin yapılışını evde uygulamak. Kiraz modeli nasıl yapılıyor görelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler