Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Üç Boyutlu Çiçek Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok hoş bir örnek yapılışı hazırladık. İğne oyası üç boyutlu çiçek yapılışı. İğne oyası yazma kenarlarında kullanacağınız ağır örneklerden. Ağır iğne oyası modelleri ilk defa iğne oyası yapacaklar için zor bir örnek. Daha kolay modellerle oyayı yapmaya başlayabilirsiniz. Yazma kenarlarında kullanacağımız 3 boyutlu oyalardan bahsedelim. Mesela her renkle yapacağınız iğne oyası gelincik yapımı videolu olarak paylaşmıştık. Çiçekleri her renkle yaparak yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. İğne oyası güllü yazma örneği yapılışı yine gülleri yazmalarınıza uygun renklerle gülleri hazırlayabilirsiniz. Aynı zamanda iğne oyası gül modellerini farklı çalışmalarda da kullanabilirsiniz. Takı tasarım örneklerinde, gözlük ipinde, fular süslemelerinde kullanabiliriz. 3 boyutlu iğne oyalarından bir anlatım. İğne oyası yeni lale örneği yapılışı bir diğer 3 boyutlu örneklerden. Beyaz laleler, kırmızı laleler, mor laleleri yazmalarınıza, iğne oyası havlu kenarlarına uyarlayabilirsiniz. Şimdi adım adım tüm detaylarıyla iğne oyası üç boyutlu çiçek yapılışı anlatımına geçelim.

Üç Boyutlu İğne Oyaları Yapılışı

İğne oyası yazma kenarlarında veya iğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte iğne oyası havlu, iğne oyası pike modellerinde kullanılacak güzel bir oya. Hatta sadece çiçeği yaparak iğne oyası küpe modellerinde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Üç Boyutlu Çiçek Yapılışı

Oyamızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel görünüyor. Eğer iğne oyası üç boyutlu çiçek yapılışını beğendiyseniz ve yapmak istiyorsanız buyurun hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler