Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Modelleri Yazma

Yazmalara çok yakışacak bir iğne oyası daha. Yeni iğne oyası modelleri yazma kenarı örneği. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda muhteşem duracak. Ağır iğne oyalarından, gösterişli iğne oyalarından. Oya rengi ve modeliyle oldukça dikkat çekici. Beğendiğiniz yazmalara, yazmalara uygun renklerle oyaları yapabilirsiniz.

İğne oyası örneklerini ağırlıklı olarak çeyizler için yapıyoruz. En güzel en gösterişli en ağır modelleri seçip kızlarımızın, oğullarımızın çeyizine yapıyoruz. İğne oyası havlu kenarları, iğne oyası yazma oyaları, iğne oyası namaz örtüsünün görülmemiş örneklerini bulup çeyizler için yapıyoruz. Mesela sade yazma modelleri iğne oyası çok hoş çok zarif bir örnek. Yazmalarda, mutfak havlularında kullanmayı düşünebilirsiniz. İğne oyası pike takımı yapılışı ise havlularda veya namaz örtülerinde de kullanılacak örneklerden. İğne oyası modellerinin en güzel örnekleriyle buluşmaya devam edelim. Şimdi yeni iğne oyası modelleri yazma örneğinin anlatımına geçelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Küpe çiçeğinin renklerinde çok hoş bir oya. Menekşe rengi, gelincik rengi, sümbül rengi gibi birçok renk uygulamasıyla iğne oyası çiçekli modelleri yapabilirsiniz. Yazma kenarlarında çok hoş duracak dikkat çekecek bir model.

Yeni İğne Oyası Modelleri Yazma

Yeni İğne Oyası Modelleri Yazma 1

Oyayı tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi olacak. Çok güzel değil mi. O halde hemen alta inip videoyu izleyelim. Yeni iğne oyası modelleri yazma örneğinin yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler