Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası

İğne oyası modellerinden sade yazmalara, desenli yazmalara uyarlayacağınız çok hoş bir modelin yapılışını hazırladık. Sade yazma modelleri iğne oyası yapılışını adım adım videodan izleyip öğreneceğiz. Daha sonra yazmalarımıza en güzel iğne oyası modellerini yapabiliriz. İğne oyası modellerinin en güzel örneklerini yapmaya devam edeceğiz. Zarif iğne oyası örneği yapılışı, pullu iğne oyası yazma örneği gibi modelleri yazlarınıza yapabilirsiniz. Uygun olanları iğne oyası mutfak havlusu modellerine yapabilirsiniz. Lila rengi yazmaya iğne oyası çok beğeneceğiniz sade modellerden. Hadi yeni modelin nasıl yapıldığını öğrenmeye geçelim.

Kırmızı Düz Yazmaya İğne Oyası Modeli

Tek renk yazmalara, desenli yazmalara uyarlayacağımız çok hoş bir örnek. Kırmızı, sarı, beyaz, siyah, yeşil gibi tüm renklere yapılacak harika bir oya. Sade renk yazma iğne oyası modelleri son zamanlarda çok tercih edilen örneklerden. Desenli kıyafetlerde sade yazmalar çok güzel duruyor. Kullanışlı oluyor. Çeyizlik iğne oyaları yapmak isterseniz de yine sade yazmaları tercih edebilirsiniz.

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası

Sade Yazma Modelleri İğne Oyası 1

Oya iğne oyası düğüm teknikleriyle yapılmış. Ve çok hoş duruyor. Videoya geçip hemen sade yazma modelleri iğne oyası anlatımını öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler