Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Güzel ve Yeni İğne Oyaları

İğne oyası yazma ve iğne oyası havlu modellerinde kullanacağınız çok güzel bir örnek. Tarifine birazdan videolu olarak ulaşabilirsiniz. İğne oyası modellerinde birazdan paylaşacağımız modeli tek yaparak iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Güzel iğne oyalarının en güzel örneklerini videolu anlatımlarla burada bulabilirsiniz. İğne oyası teknikleri nelerdir öğrendikten sonra dilediğiniz her modeli çıkartabilirsiniz. İğne oyası yapımı çiçekli modeller, yapraklı, dağlı modeller. İğne oyası kiraz modeli yapılışı videolu örnekleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Boncukları sardığınızda sadece kiraz oyası olarak değil farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. İki dağ arasına boncukları ekleyebilirsiniz. Çok güzel oluyor. Öyle örnekleri görmüştük daha önce. Güzel iğne oyalarını birçok şekilde, birçok modelle, birçok boncuklarla, pullarla süsleyebilirsiniz.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası çilek, iğne oyası badem olarak adlandırdığımız ve birçok yerde kullandığımız zarif oyanın yapılışını birazdan sizlerle paylaşacağız. Çok güzel bir örnek. Sayıları ve bademin altında yapılan fıstıkları daha uzun yaparak daha büyük çilekler elde edebilirsiniz. Güzel iğne oyaları yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılıyor. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Güzel ve Yeni İğne Oyaları

Oyamız bittiğinde yukarıdaki gibi görünecektir. Yazma veya havlularınıza uygun renklerde yapabilirsiniz. Şimdi hep birlikte nasıl yapıldığını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler