Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Üçlü Çiçek Modeli Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok zarif bir örneğin yapılışını daha hazırladık. İğne oyası üçlü çiçek modeli yapılışı. İğne oyasında çiçekli modeller çok güzel duruyor yazmalarda. İğne oyası çiçek örneklerini yazmalarınızda ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Tarifini videolu olarak hazırladığımız birçok örnek var. O modellerden beğendiğiniz örnekleri yapabilirsiniz. Çiçekli modellerden benim çok beğendiğim modeller arasında iğne oyası çiçekli dağ yapılışı var. Harika bir model. Havlu kenarlarında da yazmalarda da çok güzel duracak bir örnek. Çiçekli iğne oyası modeli de yazmalarda çok zarif duran iğne oyası örneklerinden. Her zaman olduğu gibi daha fazla iğne oyaları örnekleri için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Hadi şimdi iğne oyası üçlü çiçek modeli yapılışı detaylarını görelim.

İğne Oyası Çiçek Yapımı Anlatımlı

İğne oyası modellerinden yapraklarla, pırpırlarla hazırlanmış bir oya tarifi hazırladık. İğne oyasını tek tek yazmaya yapabilirsiniz. Veya iğne oyası dağ çeşitlerinden beğendiğiniz bir modeli ile birlikte yapabilirsiniz. İki dağ arasında da çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası üçlü çiçek modeli yapılışı pırpırlarla yapılmış çiçeklerden oluşuyor. Modelde 5 yapraklı bir zemin kuruyoruz. Dilerseniz 5 yaprağın hepsine de çiçek yapabilirsiniz. O şekilde yaptığınızda daha ağır bir model olacaktır.

İğne Oyası Üçlü Çiçek Modeli Yapılışı 1

İğne Oyası Üçlü Çiçek Modeli Yapılışı

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Yazmalarınızla, havlularınızla uyumlu renklerle yaptığınızda eminim çok güzel duracaktır oyalarınız. Şimdi iğne oyası üçlü çiçek modeli yapılışının baştan sona nasıl yapıldığını inceleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler