Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Mini Gala Çiçeği Yazma Örneği

İğne oyası modellerinden muhteşem bir model hazırladık. Türkçe anlatımıyla iğne oyası mini gala çiçeği yazma örneğinin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Daha sonra yeni modeli yazmalarımıza gönül rahatlığıyla uygulayacağız. Ağır iğne oyası modellerinden bir tarif. Çok zarif ve çok gösterişli. İğne oyası modellerini yeni yapmaya başladıysanız bu model sizlere zor gelecektir. Biraz daha kolay modellerden başlayıp ağır örneklere öyle geçiş yapabilirsiniz. Gala oyası iğne oyası üç boyutlu çiçek yapılışından. 3 boyutlu duran iğne oyalarından. Mini gala çiçeği yapımı iğne oyası boyutlarını aynı tekniklerle yaparak çeşitli büyüklüklerde hazırlayarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Renk renk gala çiçeklerini bir araya getirerek broşlar, kolye uçları, küpeler tasarlayabilirsiniz. Hazırsanız iğne oyası gala çiçeği nasıl yapılır öğrenelim.

Gala Çiçeği İğne Oyası Yazma Modeli Nasıl Yapılır?

Rengiyle, modeliyle çok uyumlu çok hoş göz dolduran güzellikte bir oya oldu. Model birçok renkle her renk yazmaya, desenli yazmalara uyarlanabilir. İğne oyası mini gala çiçeği yazma örneği tek olarak 2li veya modelde olduğu gibi 3lü olarak yapılabilir.

İğne Oyası Mini Gala Çiçeği Yazma Örneği

İğne Oyası Mini Gala Çiçeği Yazma Örneği 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen videoya geçelim. Videoya geçtiğimizde baştan sona anlatımıyla gala çiçeği oyasının yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler