Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı Badem İğne Oyası Yapılışı

Sırada tek renk yazmalarda desenli yazmalarda çok hoş duracak sıralı badem iğne oyası yapılışı var. Sıralı iğne oyası modellerini yazmalarda kullanmayı seviyorsanız bu örneği kaçırmayın derim. Çok hoş çok zarif duruyor. Modası hiç geçmeyecek iğne oyası örneklerinden. Bu modelin uyarlanmış farklı versiyonlarda yapılmış modellerini de gördük. Badem modeli, ananas modeli, çilek modeli olarak geçiyor. Her isme de çok yakışıyor. Oldukça uyumlu. Tekli, ikili veya üçlü olarak çeşitli boylarda yaptık. Hatta daha büyük yaparak iğne oyası havlu kenarlarında veya iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de çok kullandık. Çok sevilen çeşitli versiyonlarda çok kullanılan örneklerden.

Mesela üçlü badem olarak yapmak isterseniz bademli iğne oyası havlu kenarı modeline göz atmanız yeterli. İğne oyası yazma modeli olarak da kullanabilirsiniz. Bademli iğne oyası ise daha zarif olarak daha küçük olarak yaptığımız yazmalara uyarladığımız meşale gibi alev gibi duran örneklerden. İğne oyası pike takımı örneği ise yine badem modelinin daha büyük yapılarak uygulanmış örneklerinden.

Sıralı Badem İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Tek renk iplerle tek renk yazmalarda muhteşem duracak bir model. Badem oyası modelleri yazmalarda veya havlularda çok tercih edilen ve bittiğinde çok şık duran örneklerden. Az sonra yapılışını paylaşacağımız bademli iğne oyası modelleri de yazmalarda çok zarif duracak. Alt zemin ve üst kısımda duran yapraklar muhteşem olmuş. Harika bir uyum.

Sıralı Badem İğne Oyası Yapılışı

Şimdi detaylı anlatımıyla sıralı badem iğne oyası yapılışını öğrenme vakti. Hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler