Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hatice’nin İğne Oyası Örnekleri

İğne oyası modellerinden çiçekli harika bir örnek tarifi daha hazırladık. Hatice’nin iğne oyası örneklerinden güzel bir model. İğne oyası yazma modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel bir örnek. Oya örnekleri iğne oyası yazmalar için çok kullandığımız modellerden. Özellikle kızlarımızın, oğullarımızın çeyizleri için yapıyoruz. En güzel modelleri, en yeni modelleri bulup yazmalara, havlulara yapıyoruz. Bu güzel modelde yine çeyizleriniz için yapabileceğiniz bir model. İğne oyası kanatlı çiçek yapımı çok güzel bir örnek. Bu modeli de yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Havlular için de yapılabilecek bir model. İğne oyalarından sonra tığ oyalarını da çok kullanıyoruz. Yonca oya modeli yapılışı yepyeni bir örnek. Yazma ve havlularda kullanılabilir. Gelelim şimdi bu zarif çiçekli modelin yapılışına.

2019 İğne Oyası Modelleri

Çiçek motifli çok zarif bir model. Motifi yapıyoruz. Daha sonra istediğimiz iğne oyası suyu ile yazmaya, havluya ekliyoruz. Haticenin iğne oyası örnekleri yapılışı daha önceki modellerimizde olduğu gibi videolu anlatımlı olarak hazırladık. İğne oyası teknikleri nelerdir daha önce sizlere önceki yazılarımızda yine videolu olarak paylaştık. İlk defa iğne oyası yapacaksanız önce o teknikleri inceleyebilir temel teknikleri kavrayabilirsiniz. Daha sonra modelli anlatımlara geçebilirsiniz. Yine o kısımda da kolay modelleri seçmelisiniz. Kolay modellerden zora doğru ilerlerseniz şevkiniz kırılmamış olur.

Hatice'nin İğne Oyası Örnekleri

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok güzel değil mi. Sizde bu modeli yazmalarınızda veya havlularınızda kullanmak isterseniz işte tarifi. İyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=cGZZK8As-eI

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler