Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalar İçin İğne Oyası

İğne oyasından çok zarif bir örnek daha. Yazma örnekleri iğne oyasını havlular içinde kullanabilirsiniz. İğne oyası modellerini kendim ve herkes için kolay bir şekilde yapılması açısından videolu olarak paylaşıyoruz. İğne oyası teknikleri nelerdir, iğne oyası zürafa tekniğini kavradıktan sonra her modeli videodan bakarak yapabilirsiniz. Fotoğraflardan bakarak da çıkartabilirsiniz. Kendinize bir örnek bezi oluşturabilirsiniz. İlk önce yapmak istediğiniz örnekleri bu bezde deneyebilirsiniz. Eski bir çarşafı keserek, eski bir yazma kullanarak, bir patiska kullanarak kendinize örnek bezleri yapabilirsiniz. Bu bezler üzerinde yaptığınız çalışmaları daha sonra yazmalara, havlulara geçirebilirsiniz. O zaman oyalarınız daha güzel olacaktır. İlk defa yapılacak iğne oyası örnekleri için önce farklı bir kumaş üzerinde çalışmak daha iyi olacaktır. Ben o şekilde yapıyorum. Birde iğne oyası zürafalarınız ne kadar düzgün olursa oyalarınız o kadar güzel olacaktır.

İğne Oyası Çiçek Yapımı

İğne oyasından farklı bir çiçek örneği. İğne oyası dağ ve iğne oyası fıstık yapımından oluşuyor bu güzel örnek. Yazma örnekleri iğne oyası olarak hazırladık ama sizler havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Mutfak havlularına da yakışacak bir örnek.

Yazma Örnekleri İğne Oyası 1

Oya çok güzel duruyor değil mi. Havlunuzun veya yazmanızın içinde bulunan renklerle yapabilirsiniz. Araya krem rengi karıştırabilirsiniz. Oyanız daha çok ön plana çıkacaktır. Gelelim şimdi yeni örneğin tarifine. Deyatlarına videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler