Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Gösterişli İğne Oyası Örneği

İğne oyası modellerinden yazmalarda yine muhteşem duracak bir örnek. Gösterişli iğne oyası örneği. Tek renk yazmalarda veya desenli yazmalarda severek yapacağınız örneklerden. Yazmalarımız için çok güzel oyalar yapıyoruz. Gösterişli iğne oyası modelleri severek yapacağınız örneklerden. Çeşitli isimlerle adlandırılan oyaları yazmalarımızda, havlularımızda kullanıyoruz. Kaynana dili iğne oyası çok hoş çok güzel bir oya. Yazmalarınız veya küçük mutfak havlularınız için kullanabileceğiniz bir örnek. İğne oyası yazma kenarı yapımı yapraklar yapılıp üzerine ip sarma yapılarak bitirilen bir oya. Renk değişimleri yaparken iğne oyası menekşe yapımına çevirebiliriz. Renk değişimleri yaparak yeni model iğne oyalarını çok güzel modellere çevirerek oya yapabiliriz. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda kullanabiliriz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte oyayı yapabiliriz. Dağlar arasına çiçeği koyabiliriz. Yeni güzel bir model olacaktır. Gösterişli iğne oyası örneği anlatımına geçelim.

Gösterişli İğne Oyası Nasıl Yapılır?

4 yaprak, ortasında tohumu, kenarında pırpırları ile çok güzel bir oya. Gösterişli iğne oyası örneği ağır modellerden. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak yapabileceğiniz eğer satış yapıyorsanız sizlere çok sipariş aldıracak bir model. Çiçeğin ortasındaki tohumu rokoko düğüm olarak da yapabilirsiniz.

Gösterişli İğne Oyası Örneği 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Rengiyle modeliyle göz kamaştıran bir oya olmuş. Sizde yazmalarınıza yapmak isterseniz videolu anlatımını hazırladık. Gösterişli iğne oyası örneği detaylı yapışını izleyelim. Yapılışını öğrenelim. Kendimiz için hediyelik fikirler için satış için çeyizler için yapalım.

Gösterişli İğne Oyası Örneği

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler